Nieko nelaukdami pradėkite nuo šių žingsnių:

  1. Iškart išjunkite telefoną: Jei jūsų telefonas buvo ikrites į vandenį arba gavo drėgmės, pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra jį išjungti, kad būtų išvengta trumpo jungimo.
  2. Pašalinkite bet kokius išorinius dangtelius: Jei jūsų telefonas yra dėkle, pašalinkite jį, kad vanduo esantis tarp dėkliuko ir telefono nepatektų į įrenginio vidų.
  3. Pašalinkite bet kokias išimamas dalis: Išimkite SIM kortelę ir kitas išimamas dalis iš telefono. Tai padės pagreitinti džiovinimo procesą ir užkirsti kelią tolesniam pažeidimui.
  4. Nušluostykite telefoną šluoste: Naudokite minkštą šluostę ar rankšluostį, kad švelniai išdžiovintumėte telefoną, įsitikindami, kad pašalinote bet kokias lašelius nuo paviršiaus.
  5. Venkite naudoti šilumą: Nenaudokite plaukų džiovintuvo ar jokio kito šilumos šaltinio, kad išdžiovintumėte telefoną, nes tai gali sukelti daugiau pažeidimų!
  6. Išbandykite telefoną: Palaukę bent 24 valandas pamėginkite įjungti telefoną. Jei jis neįsijungia, pristatykite telefoną mums diagnozei gauti.

Pirmieji neigiamo drėgmės poveikio simptomai